Inga kontakter hittades

Inga objekt hittades med matchande taggar. Prova att välja färre taggar här ovan.

Ulf Julle

Affärsansvarig, Hudiksvall Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0761-367633
E-post: Ulf.Julle@strangbetong.se

Lill Sandberg

Affärsansvarig, Borås Göteborg
Ansvarsområde: Bostäder och övriga byggnader
Geografiskt område:
Göteborg, Bohuslän
Mobil: 0734-101239
E-post: lill.sandberg@strangbetong.se

Mattias Olsson

Affärschef, Kungsör Örebro Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0722-371621
E-post: mattias.olsson@strangbetong.se

Christian Jensen

Affärsansvarig, Veddige
Geografiskt område:
Småland , Västergötland
Mobil: 0761-406761
E-post: christian.jensen@strangbetong.se

Anders Lind

Affärsansvarig, Stockholm
Mobil: 0705-606434
E-post: anders.lind@strangbetong.se

Tobias Hedby

Affärsansvarig, Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0706-798171
E-post: tobias.hedby@strangbetong.se

Erik Svensson

Affärsansvarig, Örebro
Mobil: 0706-234814
E-post: erik.svensson@strangbetong.se

Mikael Ericson

Affärsansvarig, Affärschef, Örnsköldsvik
Mobil: 070-641 68 28
E-post: mikael.ericson@strangbetong.se

Michael Thors

Affärsansvarig, Örnsköldsvik
Mobil: 073-037 83 83
E-post: michael.thors@strangbetong.se

Tomas Svenberg

Affärschef, Göteborg Malmö Veddige
Geografiskt område:
Skåne, Halland, Göteborg, Småland
Mobil: 0706-565282
E-post: Tomas.Svenberg@strangbetong.se