Inga kontakter hittades

Inga objekt hittades med matchande taggar. Prova att välja färre taggar här ovan.

Ulf Julle

Affärsansvarig, Hudiksvall Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0761-367633
E-post: Ulf.Julle@strangbetong.se

Martin Brandgård

Affärsansvarig, Malmö Veddige
Mobil: 0761-404472
E-post: Martin.Brandgard@strangbetong.se

Mattias Olsson

Affärschef, Kungsör Örebro Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0722-371621
E-post: mattias.olsson@strangbetong.se

Christian Jensen

Affärsansvarig, Veddige
Geografiskt område:
Småland , Västergötland
Mobil: 0761-406761
E-post: christian.jensen@strangbetong.se

Christoff Hagelin

Affärsansvarig, Malmö
Ansvarsområde: Bostäder och övriga byggnader
Geografiskt område:
Skåne, Blekinge
Mobil: 0703-586974
E-post: christoff.hagelin@strangbetong.se

Mikael Ericson

Affärsansvarig, Affärschef, Örnsköldsvik
Mobil: 070-641 68 28
E-post: mikael.ericson@strangbetong.se

Marcell Tengelin

Affärsansvarig, Göteborg
Ansvarsområde: Bostäder
Geografiskt område:
Göteborg, Bohuslän
Mobil: 076-116 38 16
E-post: marcell.tengelin@strangbetong.se

Johan Fredin

Affärsansvarig, Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0703- 290227
E-post: johan.fredin@strangbetong.se

Michael Thors

Affärsansvarig, Örnsköldsvik
Mobil: 073-037 83 83
E-post: michael.thors@strangbetong.se

Ann-Sofie Landström Zetterdahl

Affärsansvarig, Kungsör
Mobil: 0730-37 83 47
E-post: a-s.landstrom-zetterdahl@strangbetong.se

Tomas Svenberg

Affärschef, Göteborg Malmö Veddige
Geografiskt område:
Skåne, Halland, Göteborg, Småland
Mobil: 0706-565282
E-post: Tomas.Svenberg@strangbetong.se