Inga kontakter hittades

Inga objekt hittades med matchande taggar. Prova att välja färre taggar här ovan.

Martin Brandgård

Affärsansvarig, Malmö Veddige
Mobil: 0761-404472
E-post: Martin.Brandgard@strangbetong.se

Lill Sandberg

Affärsansvarig, Borås Göteborg
Ansvarsområde: Bostäder och övriga byggnader
Geografiskt område:
Göteborg, Bohuslän
Mobil: 0734-101239
E-post: lill.sandberg@strangbetong.se

Jonatan Sahlén

Affärsansvarig, Stockholm
Mobil: 0722-041729
E-post: Jonatan.Sahlen@strangbetong.se

Mattias Olsson

Affärschef, Kungsör Örebro Stockholm
Geografiskt område:
Mellansverige
Mobil: 0722-371621
E-post: mattias.olsson@strangbetong.se

Christian Jensen

Affärsansvarig, Veddige
Geografiskt område:
Småland , Västergötland
Mobil: 0761-406761
E-post: christian.jensen@strangbetong.se

Anders Lind

Affärsansvarig, Stockholm
Mobil: 0705-606434
E-post: anders.lind@strangbetong.se

Mikael Ericson

Affärsansvarig, Affärschef, Örnsköldsvik
Mobil: 070-641 68 28
E-post: mikael.ericson@strangbetong.se

Tomas Svenberg

Affärschef, Göteborg Malmö Veddige
Geografiskt område:
Skåne, Halland, Göteborg, Småland
Mobil: 0706-565282
E-post: Tomas.Svenberg@strangbetong.se